Služby

Naším cílem je aby váš chrup byl nejen funkční, ale i krásný. Chceme, abyste se za váš úsměv nemuseli stydět a byli sami se sebou spokojení. U každého je potřeba stanovit postup individuálně na základě pečlivého plánování. I vy sami můžete ovlivnit jakou cestu k úspěšnému výsledku zvolíme. Na výběr je celá řada možností.
Mají Vaše děti strach ze zubaře? Uděláme vše pro to, abychom to změnili! Snažíme se k dětským pacientům přistupovat přátelsky a postupně navazovat vztah důvěry. Jen tak je možné následné kvalitní ošetření.
Jedná se o první setkání s naším týmem. Během této schůzky Vám lékař provede všechna nutná vyšetření včetně dentálního RTG, zaznamená stav chrupu, sliznic a okolních tkání. Seznámí Vás s možnostmi terapie a jejich časovou a finanční náročností. Pokud se domluvíme na dalším postupu, hradí se při vstupním vyšetření záloha 500 Kč na následná ošetření.
Na našem pracovišti lze zakoupit osvědčené pomůcky, díky kterým budete schopni udržet váš chrup zdravý.
  • Sportovní chrániče zubů vyrobené na míru dle otisku
  • „Nightguard“ dlahy proti skřípání zubů
  • „Silensor“ dlahy proti chrápání
  • Aplikace dentálního šperku dle Vašeho výběru
  • Free-Wifi připojení na internet
Pokud byste rádi vylepšili odstín vašich zubů, jsme Vám k službám.
V současné době tuto službu nabízíme ve spolupráci s externím pracovištěm
Naším cílem není pouze “oprava zubů”. Snažíme se, aby byl výsledek dlouhodobý a vaše obtíže se jednou pro vždy vyřešily. Nejlépe opravený zub je zub zdravý. Zdravý zub je jen takový, který je dokonale očištěný. Toho nelze dosáhnout jinak než dokonalou dentální hygienou, ke které Vás bude systematicky vést naše dentální hygienistka. Nejsnazší a nejlevnější léčba zubního kazu je prevence.

Snahou záchovné stomatologie je zachovat vlastní zuby co možná nejdéle, protože nejlepší zubní výplň a nejlepší implantát je vlastní zub. Hlavní náplní této služby je zhotovení výplní a dále ošetření kořenových kanálků.

Více informací

Můžeme nabídnout služby od nahrazení částí zubů až po kompletní celkové rekonstrukce chrupu. Tento obor nám nabízí celou řadu náhrad. Pokud je to alespoň trochu možné, snažíme se Vám nahradit chybějící zuby fixním řešením (“na pevno”). V některých případech je však potřeba sáhnout po řešení snímacím. V současné době i “vyndavací zuby” lze zhotovit tak, že působí naprosto přirozeně a lidé ve Vašem okolí to nemusejí vůbec poznat.
V případě, že zubní kaz není řešen včas, dochází k poškození zubního nervu. Ten jsme poté nuceni odstranit v rámci endodontického ošetření – tj. ošetření zubních kanálků. Toto ošetření probíhá ve 2 až 3 sezeních. Prostor po odstraněném nervu je postupně pročištěn, rozšířen a nakonec hermeticky zaplněn. Na toto ošetření navazuje ošetření poškozené korunky zubu.
V některých případech je potřeba sáhnout k chirurgickému řešení. Je to v případech, kdy už je zub natolik zničen kazem či oslaben paradentózou, že ho nelze zachránit. Další častý případ, kdy není jiné řešení je špatná pozice zubů moudrosti. I v tomto případě klademe důraz na bezbolestnost a co možná největší šetrnost při výkonu.